Varmt välkommen att kontakta oss!

Kontakt

Eliot Universe, projektleder, installerar och ger support. Är du byggentreprenör, installatör, arkitekt eller i hotellbranschen – vi tar hand om ditt projekt, vare sig det är en nybyggnation, ombyggnad eller som tilläggsfunktion i befintliga fastigheter. Ring eller maila oss för mer produkt- och prisinformation.

Huvudkontor:
Eliot Universe AB
Slakthusgatan 13
121 62 Johanneshov

Upplevelsecenter:
Järdalavägen 2
589 21 Linköping
Tel: 013-16 13 00

Telefon,växel: 010-200 76 80
E-post: info@eliotuniverse.com
Teknisk support: support@eliotuniverse.com

Kontakta oss direkt

Jonas Kristiansson, VD
+46(0)70-619 14 13
jonas@eliotuniverse.com

Christina Norrbo, VD assistent
+46(0)73-330 82 77
christina@eliotuniverse.com

Morgan Stridsberg, Projektledare
+46(0)70 795 25 11
morgan@eliotuniverse.com

Mikael Brändström, CTO
+46(0)70-735 19 18
mikael@eliotuniverse.com

Robert Skald, Ansvarig Showroom
+46(0)76-635 08 00
robert@eliotuniverse.com

Joakim Ericson, Projektledare Showroom
+46(0)70-542 18 00
joakim@eliotuniverse.com

Joachim Stålmarck, Försäljningsansvarig
+46(0)73-330 82 76
joachim@eliotuniverse.com

Sara Sporron, Marknadsansvarig
sara@eliotuniverse.com
+46(0)73-330 82 36

Linnea Lundström, Inredningskonsult
linnea@linnealundstrom.se
+46(0)70-676 58 48
Hemsida: linnealundstrom.se